01/01/2014

Kilka zdjęć Jojka i jego misiowych-kompanów !24/12/2013

Wesołych Świąt !!!
Sezon 2013

Zakończenie sezonu 2013. Chciałabym podziękować wszystkim właścicielom dogów, które miałam zaszczyt i przyjemność wystawić w mijającym roku za zaufanie i niejednokrotnie wiarę. Ogromne podziękowania kieruje również do sędziów i wszystkich autorów zdjęć !! Przed nami sezon 2014, w który mam zamiar wkroczyć z bardziej sprawnym kolanem. Zapowiada się na równie pracowity, a nawet bardziej rok niż ten mijający... Do zobaczenia na ringach w roku 2014 !!
09/10/2013

Wszystkiego Najlepszego Dziuba !!!! Kolejny rok za nami, to już blisko 9 jak jesteś z nami...
22/09-28/09/2013

Wystawy Klubowe w Polsce i Austrii

Wyjątkowy Klub. Ostatni raz Wystawa Klubowa Dogów odbywała się w Łodzi i po raz kolejny świetne wyniki. Jak zwykle w ostatnim czasie pojawiłam się tam z ekipą Margarejro, z którą dzień wcześniej byliśmy na Klubie Słowackim, którego wyniki należy jednak przemilczeć. Najważniejsze dla naszej ekipy w ten weekend było obchodzenie 20'lecia Margarejro - Gratulacje Agnieszko !!

Tak więc, mimo iście zimowej pogody we wrześniu udało się wybiegać kilka sukcesów. Dwa BOB'y dla AGRAFKI Boni Mores (późniejszy BIS) i FIOŁKA-FIKOŁKA z Kuźni Napoleońskiej (III BIS), a z najmłodszą z ekipy Margarejro KHYARĄ - BIS JUNIOR !!!

W przyszłym roku wystawa klubowa przenosi się do Warszawy, gdzie odbędzie sie razem z Wystawą CACIBową już w lipcu. Serdecznie zapraszam !

Tydzień później tą samą ekipą pojechaliśmy na jedną z moich ulubionych wystaw do Tulln. "Moje" czarnuchy HASHICH (wł. Agnieszka Sroczyńska) i Carramba (wł. Sylwia Matulewska) wygrywają klasy i potem Zwyc. Klubu ! Carramba dodatkowo zgarnia BISa, a tuż za nią śliczna Fania, czyli FANABERIA Margarejro.

Zdjęcia z wrześniowych sesji zdjęciowych w PORTFOLIO.21/08-02/09/2013

Europejska Wyprawa

Gdy pół roku temu Paulinka Pangea zapytała się mnie czy nie pojechałabym z nią na Wystawę Europejską do Genevy, oczywiście się zgodziłam. To co miało być kolejną wyprawą wystawową 3 Szwajcarskie wystawy przerodziło się w blisko dwu tygodniowe wakacje na zachodzie Europy. Kilka dni we Włoszech u wspaniałej Stefanii, gdzie oprócz odpoczynku i rewelacyjnego jedzenia odbyły się obowiązkowe sesje zdjęciowe. Udało nam się również dotrzeć do Wenecji, która nas oczarowała i gdzie z pewnością juz nie długo powrócimy.

Następnie w drodze na kilka dni na Rivierę Francuską wizyta w hodowli Regno di fantasia, impreza urodzinowa i kolejne zdjęcia. Część francuska naszego wjazdu to już głównie odpoczynek i odwiedzenie paru najważniejszych atrakcji w okolicy. W drodze do Genevy zahaczyliśmy o piękny Avignon. Sama Geneva uświadomiła nam jak cudownie jeżdżą ludzie we Francji czy we Włoszech, o Polakach nie wspominając...

Wystawy tym razem wyjątkowo dla mnie spędzone od strony fotograficznej dzięki czemu można oglądać sporą galerię zdjęć.

Chciałabym bardzo podziękować Stefanii Pighin za wszystko co dla nas zrobiła przez te kilka dni, Federice Vicarini, Erice Turrini, całej rodzinie Capovilli oraz ekipie Regno di Fantasia za gościnę i lunche/obiady/kolacje, które na długi czas pozostaną w naszej pamięci ! A przede wszystkim, Paulince i Markowi za te dwa tygodnie wakacji, i mam nadzieję zdjęcia w PORTFOLIO choć trochę oddadzą klimat naszego wyjazdu, teraz pozostaje tylko jedno pytanie - gdzie za rok?04/08/2013

Wystawa Klubowa Litwa

Jak to mówią, do trzech razy sztuka... Jak co roku na początku sierpnia wybraliśmy się na Wystawę Klubową na Litwę. Pogoda jak zwykle dopisała nad to. Ogromne sukcesy całej ekipy. Wszystkie 6 psów, które przywieźliśmy sięgnęło po Zwyc. Klubów w swoich kategoriach, a dodatkowo mój ulubieniec, duży, czarny dzieciak HASHICH de la Benjamine - I BIS Junior oraz I BIS - zostając tym samym Najpiękniejszym Dogiem Wystawy !!!

Kilka zdjęć z naszego Litewskiego wyjazdu PORTFOLIO14-28/07/2013

HEL !!!

Ten kto powiedział, że dog weteran powinien siedzieć tylko na kanapie nie znał chyba Jojka... Nasz blisko już 9 letni dozi weteran w pełni oddawał się rozkoszom nad swoim ukochanym Morzem. Plaża, patyczki, piłki, frisbee, woooda...<3
Zdjęcia, które i tak nie oddadzą psiego szczęścia w naszych galeriach wakacyjnych !03/06-14/07/2013

Wystawy Międzynarodowe Leszno, Kraków, Warszawa

Sezon wystawowy w pełni, tak samo pogodowy. W ostatnich tygodniach zaraz przed wypadem nad morze "zaliczyłam" 3 CACIBówki, na których miałam okazję zacząć współpracę z czarnym chłopakiem o złotym charakterze, czyli HASHISHem de la Benjamine. Nie zabrakło również "starych" wyjadaczy jeśli chodzi o współpracę rinową, czyli Figowca, Guinevry, Heroiny czy Carramby. Cała ekipa podczas tego miesiąca podorzucała do swojego konta po CACIB'ie.

W lipcu w Warszawie lato było w pełni, a jak lato w mieście to wypad nad wisłę !

Zdjęcia z szaleństw wodnych - PORTFOLIO17-18/05/2013

Wystawa Światowa & Klubowa - Budapeszt, Węgry

Budapeszt jest jednym z miejsc do których uwielbiam wracać, niestety nie tyczy się to wystaw. A dlaczego? Kto był 5 lat temu na Wystawie Europejskiej właśnie w tym mieście z pewnością zrozumie :-) Długo zastanawiałam się czy w ogóle pojechać na "Światówkę". Postanowiłam jednak podjąć wyzwanie - i nie żałowałam. Węgrzy wyciągnęli wnioski z pamiętnej wystawy europejskiej i zorganizowali Wystawę Światową, na bardzo wysokim poziomie. Tym lepiej smakowały sukcesy polskiej ekipy. Pomimo kontuzji udało mi się wraz z FIGOWCEM z Kuźni Napoleońskiej "wybiegać" Res.CACIBa wśród ż/pr samców - czyli umownie vice Zwycięstwo Świata 2013 ! Jego siostra natomiast poszła o krok dalej i tym samym Muszka została Zwyc. Świata 2013 :-)

Drugiego dnia odbywała się wystawa Klubowa. Pogoda typowo węgierska, pełne słońce, skwar. Tego dnia pracowałam tylko na ż/pr ringu pod okiem Brytyjskiej sędziny, Kariny Le Mare. Wszyscy moi podopiecznie tego dnia wygrywają swoje klasy, a dodatkowo Faramuszka "Muszka" Kuźniowa ponownie wygrywa porównanie i zostaje Zwyc. Klubu 2013 !

Wielkie emocje, znajomi z całej europy, piękna pogoda - czego chcieć więcej :) Pozostaje nam czekać do przyszłorocznej światówki, a ta tym razem w północnej części Europy - Helsinkach !

Kilka zdjęć z wystaw oraz sesji zdjęciowej - PORTFOLIO22/02/2013

Nowa odsłona podstrony, a właściwie strony "PORTFOLIO". Zapraszam serdecznie do oglądania i kontaktu w sprawie sesji zdjęciowych i stron :-)

Galeria Jojka została uzupełniona o kilka zdjeć z ostatnich miesięcy, oddających prawdziwy wygląd naszego doziego weterana !09/10/2012

Sto lat Jojku !!!! To już 8 lat ! Nie ma takich słów, które mogły by opisać jaki jesteś...
25/09/2012

To chyba już normalne, że gdy potrzeba aktualizacji zmienia się szata graficzna... Tym razem mimo, że za oknami już jesień strona w iście plażowym nastroju. Taka, która oddaje w 100% ukochane miejsca Jojka - morze, plażę, piasek.

Tak więc oddaje do waszej dyspozycji naszą trochę odświeżoną stronę, na dniach zapewne uda mi się wreszcie uzupełnić również galerie na stronie PORTFOLIO. A na razie zapraszam do zwiedzania i zostawiania po sobie śladu.

Enjoy :-)


15/09/2012

Wystawa Klubowa Słowacja

Wystawa odbyła się w przepięknej scenerii Słowackich gór. Tym razem wycieczka z hodowlą Margarejro i dwiema błękitkami - Fanaberią i Ecstasy. Na miejscu polska ekipa bawiła się przednio. Oprócz świetnych wyników wróciliśmy z masą zdjęć i wspomnieniem świetnego obiadu, zaraz przy ringu. Jak można nie lubić wystaw ?

Podziękowania dla Lenki Klobasovej za kolejne super zdjęcia :-)
Poniżej również kilka zdjęć z sesji na zachętę, galeria już wkrótce na stronie PORTFOLIO08-09/09/2012

Wystawa Klubowa + EuDDC

Na tę wystawę czeka się co roku, tym razem odbyła się ona praktycznie pod domem, gdyż w Zgierzu pod Łodzią. Dwa dni święta dogowego, znajomi, mnóstwo pięknych psów; atmosfera i pogoda dopisały. Oprócz wystawy imprezy towarzyszące i dużo innych atrakcji. Do zobaczenia za rok w Portugalii !

Nie sposób tu wymienić wszystkich, którym chciałabym podziękować, więc tylko jedno wielkie - Dziękuję !
Kilka zdjęć ode mnie z obu wystaw już wkrótce na stronie PORTFOLIO25/08/2012

Wystawa Klubowa Słowenia

Wystawa z misją i przesłaniem, przy okazji wizyty u moich przyjaciół, Kasi i Marcina. Razem z Marcinem i Tamem pojechaliśmy na wystawę, a wróciliśmy z nowym członkiem rodziny "Niemców" :-) Do moich podopiecznych dołączył cudowny słonik Dumbo - DON DIEGO della Baia Azzurra. Niebieski słonik już wkrótce wyruszy na ringi, mam nadzieję że kiedyś pójdzie w ślady swojego wujka.

Zdjęcia z wystawy i weekendu u Madziorów już wkrótce na stronie PORTFOLIO11/08/2012

Wystawa Klubowa Czechy

Zaraz po Litwie, klubówka Czeska. Jedna z kilku wystaw, która wpisała się na stałe w mój kalendarz wystawowy. Zawsze super atmosfera, liczne stawki, nagrody w dużej ilości - starczy dla każdego. Tym razem polska ekipa w dużym składzie, z lepszymi i gorszymi wynikami, ale jak zawsze w świetnym humorze. Przy tak pięknej pogodzie nie mogło się oczywiście obyć bez sesji zdjęciowych.

Zdjęcia z wystawy i kilku sesji już wkrótce na stronie PORTFOLIO04/08/2012

Wystawa Klubowa Litwa

Pierwsza z kilku klubówek, które czekają mnie w najbliższych tygodniach. Oprócz klubu w Druskiennikach odbywały się tam również dwa CACIBy. Na Klubówce jak to na Litwie Polska ekipa była reprezentowana tłumnie. Co tu dużo mówić: Margarejro Naj. Hodowlą Klubu, Carramba (WITNEY HUSTON de Garaba) & ECSTASY Margarejro - Zwyciężyły rasę w swoich kolorach (należy zaznaczyć że o BOBa błękitnego konkurowały ze sobą znowu 3 psy z Margarejro). Rzeczą na którą nie można było narzekać była pogoda, jak co roku termometry pokazywały powyżej 30 stopni...

Dosłownie kilka zdjęć z wystawy już wkrótce na stronie PORTFOLIO14-28/07/2012

HEL !!!

Co tu dużo mówić, kolejny rok, kolejne wakacje, a jak wakacje to tylko Hel :-))
Więcej zdjęć w naszych galeriach wakacyjnych.

Klaudia Karłowicz
tel.: +48.602.669.777
e-mail (1): klik13@tlen.pl
e-mail (2): klaudia1@zkolumbowejsfory.pl
Warszawa, Polska

© Copyright & Design by Klaudia Karłowicz
® All Rights Reserved *2005-2014*